Fortnite’a Köpek Balığı Eşyaları Geliyor!

Epic Games, Köpek Balığı Haftası’nı kutlamak için 22 Temmuz ve 29 Temmuz tarihleri aralığında Fortnite için bazı eşyalar ekleyecek.

Öncelikle Köpek Balığı Haftası nedir ondan bir bahsedelim: Discovery Channel 1988 yılından beri düzenli olarak 22 Temmuz tarihinden başlayarak bir hafta süren ve sadece köpek balıklarına adanmış özel programlar yayınlıyor. Hal böyle olunca ABD ve sonrasında birçok ülke bu etkinliği resmi bir hafta olarak kabul etti. Yeni eklenecek eşyalardan bir tanesi “Chomp Sr.” kostümü (2,000 V-Bucks) ve bir diğeri ise “Chomp Jr.” kazması (1,500 V-Bucks). Bunların yanında bir de karakterinizi olta ile balık yakalıyormuş gibi gösteren ve “Olta’da” olarak adlandırılan yeni bir emoji (500 V-Bucks). İster inanın, ister inanmayın ama bu sene gerçekten de Discovery Channel’ın “Köpek Balığı Haftası” etkinliğinin 30. yıl dönümü.

Fortnite için yenilikler bununla sınırlı kalmıyor; 24 Temmuz tarihi yani Fortnite’ın birinci doğum günü için özel görevler ile çok özel eşyalar kazanabileceksiniz. Konu hakkında detaya bu adresten ulaşabilirsiniz.

Witcher 3’e Yeni Bir HD Doku Modu Yapıldı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!