Fortnite Savaş Yıldızı Konumları | Sezon 5

Fortine Sezon 5 Battle Pass’teki Savaş Yıldızı Challenge’ları Sezon 4’teki Uçak Bombası Challenge’ları ile aynı şekilde çalışacak.

Belirlenen haftadaki tüm Challenge’ları tamamladığınızda yeni yükleme ekranı açılacak, gizli bir savaş yıldızı erişiminiz olacak ve 7 hafta sürecek Challenge’ları tamamlamak için bir adım daha atmış olacaksınız.

Aşağıdaki haritada tüm saklı savaş yıldızlarının konumları var;

Her yükleme ekranının saklı herhangi bir yerinde gizli bir savaş jetonu var. Görünmeyen bir savaş jetonu mu, yoksa koordinat mı? Bu ipuçları son seviye güncel savaş jetonu koleksiyonu toplamanıza yol açıyor.

Saklı Savaş Yıldızı 1:

İlk olarak 1 hafta boyunca tüm Challenge’ları tamamladıktan sonra Lazy Links’in batısındaki bir şemsiye gibi şekillenen maden sahasına gidin. Orada en yüksek yerin merkezinde savaş jetonu bulacaksınız.

Yükleme ekranındaki haritada maden sahasında savaş jetonu gösteriliyor.

Saklı Savaş Yıldızı 2:

İlk olarak 2 hafta boyunca tüm Challenge’ları tamamladıktan sonra Lazy Links’e gidin ve kulüp evi çatısının en yüksek noktasında savaş yıldızını arayın.

Yükleme ekranında kulüp evinin tepesinde savaş jetonu gösteriliyor.

Saklı Savaş Yıldızı 3:

İlk olarak 3 hafta boyunca tüm Challenge’ları tamamladıktan sonra haritanın sağ üst köşesinde yer alan ve çoğu zaman unutulmuş olan kaleye gidin. Evin güneyinde ve Savaş Yıldızının ortaya çıkacağı tepeden önce küçük bir kir parçası var.

Yükleme ekranındaki plakada J2 ve SW var. Bu da savaş yıldızının J2 koordinatının güneybatı köşesinde olduğunu gösteriyor.

Saklı Savaş Yıldızı 4:

İlk olarak 4 hafta boyunca tüm Challenge’ları tamamladıktan sonra Çeyrek C9’da çölün kenarına doğru ilerleyin orada tatlı bir içeceğin tadını çıkaran havalı bir deve bulacaksınız. Bu sadece bir model, ama aynı zamanda savaş yıldızını da burada bulacaksınız!

Yükleme ekranı deve kafasının bir spreyini ve havuz partisinin arka duvarındaki bir savaş jetonu ile birlikte içen deveyi gösteriyor.

Saklı Savaş Yıldızı 5:

İlk olarak 5 hafta boyunca tüm Challenge’ları tamamladıktan sonra kaktüslerle çevrili küçük bir kulübe bulacağınız I9’a doğru ilerleyin. Savaş yıldızının ortaya çıkmasını için binanın tepesine çıkın!

Yükleme ekranındaki mini haritada kaktüslerle çevrili küçük bir kulübede savaş yıldızını gösteren bir tabela var.

Yılın Oyunu Olmaya Aday 5 Oyun

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Serhat Yalçın

Oyun, teknoloji ve popüler bilim meraklısı...