Fortnite Mobil Cihazlara Geliyor!

Oyun ve Twitch dünyasını son zamanlarda domine etmekte olan iki oyundan birisinin Fortnite olduğu şüphesiz. Epic Games’in yapımcılığını üstlendiği oyun önümüzdeki hafta IOS cihazlara ve ondan sonraki birkaç ay içerisinde ise Android cihazlara geliyor.

Mobil cihazlara gelecek oyunun duyurusu Epic Games’in sitesi üzerinden bir yazı ile şu şekilde açıklandı:

“Hey Fortnite Topluluğu,

Fortnite Battle Royale mobil cihazlara geliyor! Telefonlara ve tabletlere. PlayStation 4, Xbox One, PC ve Mac’ten bildiğiniz aynı 100 kişilik oyun, aynı harita, aynı içerik, aynı haftalık güncellemeler. Pazartesiden itibaren IOS’ta bulunan davet etkinliğinden kaydolabilirsiniz. Android desteği önümüzdeki aylarda gelecek.

Sony’de çalışan arkadaşlarımızla olan partnerliğimiz ile Fortnite Battle Royale oyunu PlayStation 4, PC, Mac, IOS ve Android arasında Cross Play ve Cross Progression’u destekleyecek. Bu oyuncuların farklı platformlar üzerinden beraber oynayabilecekleri anlamına geliyor.

Bunun oyunların geleceği olduğuna inanıyoruz. Bütün platformlarda aynı oyun. Konsol grafiği ve oynanışı. Ne zaman ve nerede isterseniz.

DAVET LİSTESİNE KATILMAK İÇİN PAZARTESİ GÜNÜ KAYDOLUN

12 Mart Pazartesi günü, IOS’ta bulunan davet etkinliği için www.Fortnite.com adresinden kaydolun. E-mail davetleri daha sonra dağıtıma başlayacak. Davet edildiğinizde, oyunu App Store’dan indirmenizi sağlayan bir e-posta alacaksınız. Hemen bir davetiye almadıysanız endişelenmeyin. Önümüzdeki aylarda düzenli olarak daha fazla oyuncu kabul edilecek. Epic Games’ten e-mail alan kullanıcılar da arkadaşlarıyla paylaşmaları için kod sahibi olacaklar. Katılmak için, internet bağlantısına sahip ve IOS 11 sürümünü kullanan iPhone 6S / SE, iPad Mini 4, iPad Pro, iPad Air 2, iPad 2017 cihazlarından birine sahip olmanız gerekmektedir.

Pazartesi günü daha fazla ayrıntı için bizi izlemeye devam edin.

Fortnite Ekibi”

High School DxD’nin Yeni Sezonu Geliyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!