Fortnite Chapter 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Fortnite’ın Chapter 3 tanıtım videosu yayınlandı ve Chapter 3 içerisinde yer alması beklenen sürpriz bir karaktere de videoda yer verildi.

Fortnite Chapter 3 Tanıtım Videosu Yayınlandı!

An itibariyle biten Chapter 2’den sonra, Chapter 3’ün de bugün başlaması bekleniyor. Chapter 3 için de Fortnite’ın Polonya YouTube kanalı üzerinden bir tanıtım videosu yayınlanarak yeni Chapter için bir tanıtım videosu yayınlandı.

Tanıtım videosunda pek çok yeni detay da fark edilirken en çok dikkat çeken ise Spider-Man oldu. Spider-Man’in de Chapter 3 içinde gelecek olması heyecan yarattı. Yeni Chapter’ın başlangıcında Spider-Man yer alacak. Spider-Man ile beraber Gears Of War serisinin ana karakteri olan Marcus, Chapter 3’te Spider-Man ile beraber yer alan başka bir karakter olacak.

Oynanışa dair bazı detaylara da yer verildi. Uzun süredir konuşulan ve gelmesi istenen kayarak silah kullanabilme özelliğine de tanıtım videosunda yer verildi. Oyuna eklenen yeni bir haritaya da yer verildi. Harita, büyüklüğüyle dikkat çekerken haritada farklı iklimlerin yer alması da dikkat çeken başka bir detay oldu. Kurak ve tropik iklimlerin olduğu alanlar da haritada yer alıyor.

Chapter 3 için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.