For Honor Ücretsiz Oluyor!

For Honor, 3 Mayıs Tarihinden 6 Mayıs tarihine kadar ücretsiz! Bu tarihler arasında ücretsiz oynanabilir olacak ve tüm hikaye, çok oyunculu modların hepsi, yeni eğitim modu ve 12 şampiyonluk bir liste kullanıma sunulacak.

Eğer daha önce hiç For Honor oynamadıysanız, bu ücretsiz hafta sonunu iyi değerlendirin. Bir sürü ücretsiz içerik ve bir yılı aşkın sürenin getirdiği gelişme ve güncellemeyi deneme şansına sahip olacaksınız. Ayrıca For Honor’daki gelişiminiz kayıtlı kalacak ve siz oyuna döndüğünüzde kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Oyunu satın almış tecrübeli oyuncular için ise Savaşçı Eğitim Programı yeniden devreye girecek. Eğer ücretsiz hafta sonunu değerlendiren bir arkadaşınız ile beş maça girerseniz çok değerli ödüllerin sahibi olacaksınız. İki haftalık Şampiyon statüsü, Deneyim kazancınızı arttıran 8.000 Çelik değerinde bir arttırma paketi, maçların sonunda artmış yağma ve kazanç elde edeceksiniz.

Özel sunucularda denenmiş yepyeni bir eğitim modu da karşımıza çıkıyor. İster acemi ister elit bir savaşçı olun, yeteneklerinizi geliştirmek ve daha da güçlü olmak için ideal bir mod. Oyuncular, meydan okumalar ve öğretici uygulamalar sayesinde güç rütbe ayrımı yapılmaksızın aynı şekilde güçlenecek.

15 Mayıs tarihinden önce oyunu alacak olan For Honor ücretsiz hafta sonu oyuncuları ise, PC için %75, XBOX ve PS4 için %67 indirim ile oyuna sahip olabilecek. Oyuna sahip olunca tonla yeni özelliği ve daha fazlasını elde edebilir ve istediğiniz zaman bunlardan yararlanabilirsiniz! For Honor’u satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Monster Hunter: World’de Dante Sürprizi!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!