For Honor Steam’de Kısa Süre İçin Ücretsiz!

Ubisoft’un farklı stüdyoları tarafından ortak olarak geliştirilen For Honor, Steam’de kısa süreliğine ücretsiz oldu.

14 Şubat 2017 tarihinde çıkış yapan oyun, bu süre içinde hatırı sayılır bir oyuncu kitlesi yakalamıştı. Steam’deki bu kampanya ile ise piyasaya çıktığından bu yana ilk kez en yüksek oyuncu sayısına ulaşmayı başardı. Steam Charts verilerine göre, 23 Ağustos günü tam 216,499 kişi For Honor oynadı. Bu rakam ile oyun, Steam’in “tüm zamanların en yüksek oyuncu sayısına ulaşan oyunlar listesi”nde 7. sıraya yerleşti.

For Honor Steam Charts'da 7. sırada

For Honor, üçüncü şahıs kamerası ile oynanan, Ortaçağ’da geçen, çok oyunculu bir dövüş oyunu. Oyun PC, Xbox One ve PS4 platformlarında oynananabilmekte. Normal piyasa değeri 15 $ olan For Honor Starter Edition, 27 Ağustos Pazartesi gününe kadar Steam’de ücretsiz olarak veriliyor. Ayrıca oyunun Deluxe ve Gold Edition’ları ise yine aynı tarihe kadar % 75 indirimle satılıyor. For Honor Starter Edition’ı Steam kütüphanenize ücretsiz olarak eklemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Starter Edition ne sunuyor?

For Honor Starter Edition ile üç adet tamamen açık (oynanabilir ve özelleştirilebilir) kahraman ile oyunun hikaye modu ve çok oyunculu modları sunuluyor. Ayrıca üç adet de oynanabilir fakat özelleştirilemeyen kahraman sunuluyor. Diğer bütün kahramanlar ise yalnızca “antreman modu”nda oynanabilir. Ayrıca; For Honor’da oyun içi para ile satın alınarak, çelik kazanarak veya oyun içi mağazadan çelik satın alınarak tüm kahramanlar açılabilir.

For Honor

For Honor, büyük “Marching Fire” güncellemesini Ekim’in ortalarında sunacak. Bununla oyuna, yeni kahramanlar ve yeni bir mod ile “Wu Lin” isimli yeni bir fraksiyon da eklenecek.

Oyunun tanıtım videosuna ve sistem gereksinimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Minimum sistem gereksinimleri:

– Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit)
–  Intel Core i3-550 | AMD Phenom II X4 955 veya eşdeğeri
–  4 GB RAM
–  NVIDIA GeForce GTX660/GTX750ti/GTX950/GTX1050 – 2 GB VRAM ile veya daha fazla | AMD Radeon HD6970/HD7870/R9 270/R9 370/RX460 – 2 GB VRAM ile veya daha fazla
–  40 GB depolama alanı

Hikaye bazlı tanıtım videosu:

Metro Exodus İçin Fiyat Değişikliği!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!