Fırsatları Değerlendirmek Önemli: Galakticos vs P3P eSports

Son Güncelleme Tarihi:

Bazı maçları iyi oynayarak kazanırsınız. Bazı maçları ise rakibinizin hatalarından doğan fırsatları değerlendirerek kazanırsınız. P3P bu seride her ikisini de bize gösterdi ve günün sonunda gülen taraf oldu.

Serinin ilk oyununda ormana Nidalee alarak sürpriz bir seçim yapan Galakticos, oyunun erken aşamasında rakibine göre daha iyi oynadı. kOu’nun güzel baskınları ile kısa sürede öne geçen Galakticos bu üstünlüğünü uzun süre koruyamadı. Özellikle başarısız Baron kararları ile bizi şaşırtan Galakticos, ilk denemesinde Baron’u rakibine kaptırdı. İkinci denemesinde ise rakipten kimseyi düşüremeyerek üç skor verdi ve oyunu kaybetti. 27 dakika süren çekişmeli maçta rakibinin hatalarını değerlendiren ve galibiyete ulaşan takım P3P eSports oldu.

Güçlenmiş bir Tristana’nın önünde durulamayacağını bir kere daha görmüş olduk. P3P ilk oyuna kötü başlasa da sonrasında rakibinin hataları ile toparlamıştı. Bu maçta ise oyunun en başından itibaren üstünlüğü ele geçirdi ve maç sonuna kadar da elinden bırakmadı. Maçın belirleyen etkeni ise takım savaşlarındaki farklardı. P3P takım olarak rakibine iyi odaklandı ve birbirlerini kollayarak savaşlardan üstün çıkmasını bildi. Kazandıkları sayı üstünlüğü ve avantajı da objektife dönüştürmeyi başardığı için oyun P3P için çok kolaydı. Sonuçta ise iki maçı da bir şekilde kazanmasını bilerek üç puanı hanesine yazdıran takım P3P eSports oldu.

 

TALİYAH ALAN KAZANDI: BAUSUPERMASSİVE VS 1907 FENERBAHÇE ESPOR

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!