Finale Emin Adımlarla: 1907 Fenerbahçe vs Oyunfor.CREW

Son Güncelleme Tarihi:

Finale bir hafta kala sahneye çıkacak ilk takım belli oldu. Sezonu lider bitiren Fenerbahçe, fazla zorlanmadan 3-0’lık skor ile finale adını yazdırmayı başardı.

VADİNİN BOĞASI FİNALE ADINI YAZDIRDI

İlk oyuna iyi başlayan ekip CREW oldu. Erken dakikalarda aldıkları skorlar ve Sejuani’nin güzel baskınları ile öne geçen ekip uzun süre bu üstünlüğünü korumayı başardı. Yine de Fenerbahçe’nin geç oyundaki başarılı oyununa dayanamadı. Frozen’ın Oriannası’nın önderliğinde üstünlüğü yavaş yavaş ele geçiren Fenerbahçe, serinin ilk maçını 41 dakika sonunda kazandı ve avantajı ele geçirdi.

Frozen’ın kesinlikle ligin en değerli oyuncularından birisi olduğunu söyleyebiliriz. İkinci maç da bunun kanıtı. Takımın yönetimini eline aldı ve maestro gibi yönetti. Her yerde gördüğümüz Frozen galibiyetin baş mimarı oldu. 31 dakika süren maçta CREW ise fazla bir varlık gösteremedi.

CREW ciddi bir seride olduğunu ancak 3. oyunda anlayabildi diye düşünüyoruz. Çünkü ilk iki maçtaki kötü oyunlarından sonra silkelenmişler ve kendilerine gelmişler gibi bir görüntü çizdiler. Yine de bu çabaları seriyi uzatmaya yetmedi. Bireysel oyunlarda iyi olan CREW bunu takım oyununa taşıyamayınca rakibine üstün gelemedi. Fenerbahçe ise bireysel oyundaki sorununu takım uyumu ile kapattı ve 43 dakika sonunda galibiyete ulaşarak seriyi 3-0 kazanmayı başardı.

Fenerbahçe’nin finaldeki rakibi yarın oynanacak olan BAUSuperMassive Esports vs Team AURORA karşılaşmasının ardından belli olacak. Hangi ekip kazanırsa kazansın finalde kendilerini çok zorlu bir rakip bekliyor. Fenerbahçe’yi kutluyor ve finalde başarılar diliyoruz.

 

TBF YOLUNDA MUHTEŞEM SERİ: TEAM AURORA VS DARK PASSAGE.BKM EXPRESS

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!