“Feudal Friends” Adlı Yerli Oyun “Keep Games” Tarafından Yayınlandı!

Türkiye’nin mobil oyun sektöründeki başarıları artık bilgisayar dünyasına da yansımaya başlıyor. Yerli yapım oyunlar arasında önemli bir yere sahip olan “Cardboard Town” gibi başarılı oyunların ardından, influencer Efe Uygaç ve ekibinin geliştirdiği “Feudal Friends” adlı oyun da merakla bekleniyordu ve sonunda yayınlandı.

Keep Games’in kurucularından olan Efe Uygaç ve ekibinin ilk oyunu olan “Feudal Friends”, 17 Temmuz Pazartesi günü Steam platformunda satışa sunuldu. İlk gününde yapılan 52 inceleme sonucunda oyun, Steam’de “Çoğunlukla Olumlu” geri bildirimler aldı, oyuncular tarafından olumlu karşılandı.

"Feudal Friends" Adlı Yerli Oyun "Keep Games" Tarafından Yayınlandı!

“Feudal Friends”, tek başınıza veya dört arkadaşınızla çevrimiçi veya çevrimdışı olarak oynayabileceğiniz bir oyun. Amacınız, kendi kulelerinizi korumak ve rakip kuleleri yıkmak üzerine kurulu olan bu strateji oyununda, rün seçimleriyle stratejik hamleler yaparak mücadele ediyorsunuz. Oyunda her oyuncu, komutan, demirci, zırh ustası veya mühendis rollerinden birini alarak ekibini yönetiyor ve geliştiriyor.

Feudal Friends, Steam platformunda 59,90 TL’lik fiyat etiketine sahip olmakla birlikte, çıkışa özel %20 indirim ile 47,92 TL’den satın alınabiliyor. Oyunseverler, “Feudal Friends” Steam sayfasına bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirler.

Steam’deki yerli oyunların sayısının artması, Türk oyun geliştiricilerinin başarılarını küresel arenada da kanıtlamasına ve oyuncuların bu tür yapımı olanaklı en geniş kitlelere ulaştırmasına olanak sağlıyor. “Feudal Friends”, bu başarı hikayelerinden biri olarak öne çıkıyor ve Türk oyun endüstrisinin yükselişine katkıda bulunuyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

satlasco

Samet Atlas Demir (satlasco), Oyun, Teknoloji ve Blockchain yazarı. Sanat dalları, doğa bilimi ve sosyal bilim alanlarında çalışmalar ile hayallerinin ışığında yolculuk yapan, haz ve heyecan duygusunu arşa taşıyabilen uğraşlara ilgi duyan bir Sosyal Girişimci.