Fenerbahçe SK, Angry Birds ile Anlaştı

Son Güncelleme Tarihi:

Fenerbahçe SK, Angry Birds’in Finlandiya’lı yapımcısı Rovio şirketi ile anlaştı. Don’t Worry Be Angry sloganı ile çıkan sosyal medya gönderilerini de aşağıda sizler için paylaştık. Bizleri de çok şaşırtan bu haber Fenerbahçe SK resmi sitesinde ise şu şekilde duyuruldu:
Bugün saat 12:00’da, Fenerium-Angry Birds işbirliğini anlatan tanıtım videosunun izlenmesiyle başlatılan törende konuşma yapan Fenerium Genel Müdürü Mümtaz Karakaya, filme katkı yapan Erkek Basketbol Takımına teşekkür etti ve onlara Final-Four’da başarılar diledi.  Fenerbahçe ve Fenerium’un çocuklar verdiği önemden bahseden Karakaya, “Güzel işbirlikleriyle, değerli bir iş yapıyoruz. Çocuklarımıza Fenerbahçelilik ruhunu aşılamak onları geleceğe iyi bir taraftar olarak yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Başkanımız özellikle çocuklar üzerinde duruyor, onlar için yapılan işlerden zevk alıyor ve destekliyor” dedi.

Fenerium Maraton Mağazası’nın altına, çocuklar için 1500 metrekarelik bir alan yaptırmakta olduklarını bu alanda çocuklar için sadece oyuncakların bulunmayacağını, deneyim alanları ve tiyatro salonunun da yer alacağını belirten Karakaya, “Angry Birds ile anlaşma yapıyoruz. Birinci sınıf kulüpler birinci sınıf markalarla çalışır. Yapılan bu anlaşma Avrupa çapında büyük bir ses getirecek. Daha önce de Hello Kity ile anlaşma yapmıştık. Çok güzel geri dönüşler aldık. Bu tür lisans anlaşmalarımız devam edecek” dedi.

Gerçekten yaptıkları bu anlaşma bizlerin de çok hoşuna gitti. Sosyal medyaya yansıyan gönderileri ise buradan takip edebilirsiniz:

Instagram

 

Fenerium, Angry Birds Lisans Anlaşması www.fenerium.com.tr #Fenerbahçe #Fenerium #instaFB

Fenerium (@fenerium)’in paylaştığı bir gönderi ()

Twitter

Angry Birds ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz.

 

CS:GO Star Wars

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Tolga Öztürk

Yazar, oyun geliştirici, topluluk yöneticisi, iş geliştirme uzmanı olarak çalışmış ve çalışmaya devam etmekte. TARTARUS adlı oyunun da yapımcılarından.