Fear The Wolves İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Oyunculara sunduğu görseller ile bir tık öne çıkan Fear the Wolves oyununun istediği sistem gereksinimleri, oyuncuların yüreklerine bir nebze de olsa su serpti. 

Battle Royale oyunlarının bol bol bulunduğu bir dönemde olduğumuz su götürmez bir gerçek. Bu türe yeni eklenecek oyunlardan birisi olan Fear the Wolves’un sistem gereksinimleri açıklandı. İlk bakışta diğer Battle Royale oyunlarından pek bir farkı yokmuş gibi görünse de S.T.A.L.K.E.R oyununun da geçtiği bir evrende yani değişik mutantlar ve radyasyona maruz kalmış canlıların da bulunduğu apokaliptik bir evrende 99 kişi ile savaşacağız.

Bu tarz bir evrende geçecek ve hoş grafiklere sahip olacak bir oyunun sistem gereksinimleri büyük bir merak konusuydu. Günümüzde büyük firmalar tarafından çıkarılan oyunların bile bazen optimizasyon problemine sahip olduğunu düşünürsek, oyunun optimizasyonunun oldukça sıkıntılı olacağı düşünülüyordu diyebiliriz. Sistem gereksinimlerine baktığımızda minimum olarak Nvidia GeForce GTX 650 Ti veya Radeon R7 260 modellerini istediğini görüyoruz. Önerilen ekran kartı olarak biraz daha üst segment olan Nvidia GeForce GTX 970 veya Radeon R9 390  istediğini görüyoruz. Temmuz ayı içerisinde çıkması merak ile beklenen oyunun detaylı sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i3-2130 (3.4 GHz) / AMD FX-4100 (3.6 GHz)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 1 GB, GeForce GTX 650 Ti veya Radeon R7 260
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

Önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bit)
İşlemci: Intel Core i7-3930K (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600 (3.2 GHz)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 970 veya Radeon R9 390
Depolama: 16 GB kullanılabilir alan

GameX Game Jam Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!