Fate/Grand Order’ın 2. Fragmanı, İngilizce Alt Yazılı Yayınlandı

Aniplex of America, Fate/Grand Order The Movie Divine Realm of the Round Table: Camelot (Fate/Grand Order Shinsei Entaku Ryoiki Camelot) isimli film projesindeki ilk filmin 2. fragmanını Cuma günü İngilizce altyazı seçeneği ile birlikte yayınladı. (Aniplex of America 2. fragmanı “trailer 1” olarak adlandırıyor.)

Fragmanın orijinal sürümü Japonya’da 15 Ağustos tarihini gösterirken, İngilizce altyazılı versiyonunda basitçe “gelecek 2020” olarak belirtilmiş.

Fate/Grand Order Shinsei Entaku Ryoiki Camelot

Filmlerde Bedivere rolünde Mamoru Miyano, Ritsuka Fujimaru rolünde Nobunaga Shinazaki ve Mash Kyrielight rolünde Rie Takashi yer alıyor. Diğer oyuncular ise şu şekilde belirtilmiş:

Leonardo da Vinci rolünde Maaya Sakamoto
Lion King rolünde Ayako Kawasumi
Gawain rolünde Takahiro Mizushima
Mordred rolünde Miyuki Sawashiro
Lancelot rolünde Ryotaro Okiayu
Tristan rolünde Kouki Uchiyama
Ozymandias rolünde Takehito Koyasu
Nitocris rolünde Minami Tanaka
Xuanzang Sanzang rolünde Mikako Komatsu
Arash rolünde Satoshi Tsuruoka
Hassan of the Cursed Arm rolünde Tetsu Inada
Hassan of Serenity rolünde Sayaka Senbongi
Romani Archaman rolünde Kenichi Suzumura

Kei Suezawa (FLCL Progressive) ilk filmi ve Kazuto Arai (FLCL Progressive) ikinci filmi yönetiyor. I.G Production ise film projesini üretiyor.  Signal M.D ilk filme hayat verirken, Production I.G ikinci filme hayat veriyor. İşin tasarım ve animasyon tarafında ise  Takashi Takeuchi (Fate anime franchise) ve Mieko Hosoi‘yi (Aiura, Showa, Genroku Rakugo Shinju) görüyoruz. Kendileri filmin tasarımlarını animasyona uyarlayan baş tasarımcı rolünü paylaşıyorlar. Film bestecileri arasında da eski serilerden aşina olduğumuz Keita Haga ( Fate/Stay Night tema şarkısı) ve Hideyuki Fukusawa (Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works) bulunuyor .

Ukyo Kodachi (Boruto: Naruto Next Generations, Chaos Dragon) ilk filmin senaryosunu yazıyor. Kazuchika kise (Blood-C, Made in Abyss, xxxHOLIC) ve Nakaya Onsen, Mieki Hosoi ile birlikte karakterleri tasarlıyor ve Kise aynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak görev yapıyor. Production I.G üretimi üstlenirken, Aniplex dağıtım tarafıyla ilgileniyor.

İlk filmin tema şarkısını Maaya Sakamato seslendiriyor. İkinci filmin tema şarkısını ise Mamaru Miyano seslendiriyor. Ayrıca Miyano’nun şarkı sözlerini Sakamoto’nun yazdığı biliniyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!