Fast and Furious: Showdown incelemesi

Son Güncelleme Tarihi:

Daha dün serinin 6. filmi vizyona giren, Hızlı ve Öfkeli serisinin oyunu Showdown da geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. Serinin hayranları merakla bekliyordu bu oyunu belki, ama şimdiden uyarayım, beklediğiniz oyun bu değil!

Öncelikle oyunu oynarken hangi yılda olduğumuzu düşünmeden edemedim, çünkü oyunun grafikleri, oynanış yapısı, kontrolleri ve buna benzer her şey en az 10 yıl öncesinden kalma. Kendimi bir an için Midtown Madness oynuyormuş gibi hissettim (Midtown Madness çok daha güzel orası ayrı!).

FastFuriousShowdown_Screen2

Filmdeki tüm karakterleri oynayabildiğimiz oyunda bir konu beklemeyin. Konu yok gibi bir şey çünkü. Saçma sapan görevler yaptığımız her bölümün sonunda bir de tecrübe puanı kazanıyoruz. Bu puanları arabaları geliştirmek için kullanıyoruz fakat, araçlar gelişmiyor arkadaşlar.

Araç mekanikleri rezalet olduğu gibi nedense seslendirmeler ve ara videolar da rezalet. Her bölüm gereksiz yere fazla uzun tutulmuş ve ister istemez kendinizi oynamaya zorlasanız bile sıkıyor oyun.

FastFuriousShowdown_Screen1

Oyun hakkında daha ne söyleyebilirim bilmiyorum, çünkü bu kadar kötü şeye rağmen şu özellik gayet güzel olmuş diyebileceğim hiçbir şey yok. Bu nedenle siz siz olun ve Hızlı ve Öfkeli serisini seviyorsanız tüm filmleri baştan izleyin, bu oyuna hiç yaklaşmayın derim ben!

Eğer canınız çok yarış oyunu oynamak istiyorsa biraz daha sabredin ve haftaya çıkacak olan GRID 2’yi bekleyin. Pişman olmayacaksınız eminim!

fast-3

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!