Farming Simulator 14 şimdi App Store ve Google Play'de!

Son Güncelleme Tarihi:

Farming Simulator 14’ün geliştiricisi GIANTS’ın yayınladığı yazıyıya göre, Farming Simulator 14, bugünden itibaren iPad ve Android tabletlere uyumlu bir şekilde App Store ve Google Play’de yerini aldı. Google Play’de $3.28 etiketiyle oyuncularla buluşan oyun, App Store’da $2.99 olarak oyunseverlerin beğenisine sunuldu.

GIANTS’tan Thomas Frey’in “GIANTS’ın akıl almayan derecede başarılı oyunu” diye nitelendirdiği Farming Simulator 14, yine Thomas Frey’in gözünde dünyanın bir numaralı çiftlik simulasyon oyunu olarak yer alıyormuş. Bir diğer yandan Farming Simulator 14, yeni çiftlik araçları ve yeni çiftlik makinelerinin yanı sıra multiplayer moduyla da  iOS ve Android kullanıcılarının yüzünü güldürecek gibi görünüyor.

Minik bir tarladan, büyük bir çifliğe uzanan Farming Simulator 14 macerası, doğanın eşsiz nimetlerinin oluşum süreçlerinden, tarıma yönelik yararlı bilgileri de içinde barındıran bir yapım olarak göze çarpıyor. Bu öğretici bilgilerin yanı sıra simulasyon oyunlarına ilgi duyan kimselerin ilgisini şimdiden çekmiş gibi görünüyor.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!