Far Cry 5’in Kısa Filmi Oldukça İyi Görünüyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft tarafından Far Cry 5’i konu alan bir kısa film geliyor.

Bu hafta, Amazon Prime Video bölümünde Amazon Prime üyeleri için yayınlanacak olan”Far Cry 5: Inside Eden’s Gate”, Ubisoft firmasının ünlü aksiyon oyununa dayanan bir orijinal kısa film. Aynı oyunda olduğu gibi Hope County, Montana, ABD’de geçiyor ve kötü karakter rolünde tarikat lideri olan Joseph Seed’i görüyoruz.

Oyunun aksine, kısa filmde 3 adet vloger, tarikat ve Eden’ın kapısı hakkındaki sorulara cevap aramak için Hope County’e gidiyorlar. Tabii ki aradıklarından fazlası ile karşılaşıyorlar. Vlogerlar kayıp yerleri ve sıra dışı olayları araştırırken kötü karakter Joseph Seed ile yüz yüze geliyorlar ardından tarikatın kıyamet günü senaryosu ile karşılaşıyorlar.

Birçok hayranın şu anda merak ettiği şeyin Joseph Seed rolünde kimin oynayacağı olduğunu tahmin edebiliyorum. Greg Bryk‘in kötü karakter rolünü üstlendiği bu kısa filmde “Elm Sokağında Kâbus” gibi büyük yapımlarda rol almış ünlü Amerikan aktör Kyle Gallner da bulunuyor. Ubisoft, Legendary Entertainment’ın Asylum bölümü ile çalıştığı bu film, 5 Mart tarihinde Amazon üzerinden gösterime girecek.

Ubisoft’un en gözde serilerinden biri olan Far Cry, E3 2017’de serinin beşinci oyunu açıklandığından beri oyuncuların sabırsızlanmasını sağladı. Üzerine, yeni bir kısa filmin tanıtılması bizi gerçekten heyecanlandırdı fakat oyun için hala beklemekteyiz.

HyperX’ten Kulaklıkta 4 Milyonluk Rekor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!