Far Cry 3 için yeni yama oyuncularla buluştu!

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft’un yapımcılık ve yayıncılık haklarını ellerinde bulundurduğu Far Cry 3, yeni gelen yamada oyuncuların isteklerini göz önünde bulundurdu. Yamada tek kişilik ve çok oyunculu modları için talep edilen yeni özellikler bulunuyor. Yama, Xbox 360, PlayStation 3 ve Windows için bugünden itibaren indirilebilecek.

Hem Rook Islands‘ı tekrar ziyaret etmenizi hem de Far Cry 3 dünyasını tekrar keşfetmenizi sağlayacak yamada şu özellikler bulunuyor:
[box_light]

TEK KİŞİLİK:

  • Karakolları sıfırlamak: Oyuncular oyunu bitirdikten sonra kurtardıkları karakolları sıfırlayabilecek ve tekrar ele geçirmeye çalışabilecekler.
  • Yeni zorluk seviyesi: Oyunu bitiren oyuncular maceralarına MASTER zorluk seviyesinde yeniden başlayabilecek, daha zorlu düşmanlar ve daha tehlikeli vahşi hayvanlarla karşılaşabilecekler.

[/box_light]

[box_light]

ÇOKLU OYUNCU:

  • Harita Beta Testi: Harita yapımcıları yeni izleyici özelliğini kullanarak haritaları için beta test başlatabilecek, diğer oyuncular da harita yapımcılarına projelerinde yardımcı olmak üzere daha iyi geri bildirimde bulunabilecekler.
  • Haritaları yapımcısına gore sıralamak: Oyuncular bir yapımcı tarafından yaratılan tüm haritaları görebilecekler
  • Boş duran oyuncuların tekmelenmesi: Çokluoyuncu maçları sırasında boş duran oyuncuları tekmeleyen sistem kişisel ve özel maçlardan kaldırıldı
  • Harita atlama oy sistemi geliştirildi, oyuncular oy vermek için daha fazla zamana sahip olacaklar.
  • Outpost web sayfasına ve akıllı telefon uygulamalarına The Grid isminde yeni bir mini oyun eklendi.

[/box_light]

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!