Far Cry 3: High Tides 15 Ocak’ta bizlerle

Son Güncelleme Tarihi:

Far Cry 3 bölgesinde hareketli saatler devam ediyor. Yeni indirilebilir içerik High Tides duyuruldu. Far Cry 3, High Tides indirilebilir içeriği ile daha güzel hale gelecek gibi gözüküyor.

Far Cry 3, ilk bakışta sakin, hatta adeta kafa dinlemek için ideal yerlerden biri olarak görülen ilginç bir adada geçiyor. Fakat adanın görünüşü sizi yanıltmasın, her türlü aksiyon ve macera bahsi geçen adamızda mevcut. Yeri gelecek silahlarını kuşanıp hayatta kalmaya çalışacaksınız, yeri gelecek arabanızla kaçacaksınız. Adada hayatta kalmak sizin ellerinizde! Özetle, bu adada ana karakterimiz Jason Brody ve arkadaşlarının kahramanlık ettiği heyecan dolu anlara tanık olacak, hop oturup hop kalkacaksınız.

Far Cry serisinin ilk oyunu sonrasında Crytek’ten aldığı isim haklarını Far Cry 2 ve Far Cry 3 ile taçlandıran Ubisoft, Far Cry 3 için çalışmalarına devam ediyor. Ubisoft ekibi, Far Cry 3 için ücretsiz bir indirilebilir içerik paylaşacağını duyurdu, hem de bu indirilebilir içerik 15 Ocak 2013 tarihinde bizlerle olacak! Verilen bilgilere göre, bu indirilebilir içeriğin adı High Tides olacak. Ayrıca High Tides indirilebilir içeriği, sadece PlayStation 3 üzerinden Far Cry 3 oynayanlar için yayınlanacak.

High Tides İçin Yayınlanan Tasarım:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!