Far Cry 3 Blood Dragon oynanış videosu sızdırıldı!

Son Güncelleme Tarihi:

Ubisoft tarafından geliştirilen ve çıktığı günden bu yana en iyi FPS oyunları arasında gösterilen Far Cry 3, yakın bir zamanda duyurulan Blood Dragon yapımı ile tüm ilgileri üzerinde toplamıştı. Blood Dragon, bir DLC paketi değil. Tamamen standalone olarak tasarlanan Far Cry 3 Blood Dragon, başarılı bir yapım olacak gibi duruyor. 1 Nisan tarihinde duyurularak ortaya çıkan ilk videoyu ve görselleri herkes bir şaka olarak algılasa da, Far Cry 3 Blood Dragon gerçek ve gümbür gümbür geliyor!

Retro bir havaya bürünen bu Far Cry oyununda, fantastik dünyanın her türlü düşman yüzüyle karşı karşıya olacağız. Ejderhalar, haydutlar, çeteler ve daha niceleri Blood Dragon’da bizi bekliyor.

Bugün ise internet ortamına sızan bir oyun içi videosu bizleri fazlasıyla heyecanlandırdı. Far Cry 3: Blood Dragon ile bizleri nelerin beklediğini bu videoya bakarak anlayabiliyoruz.

 

Not: Henüz basın ambargosu olan Far Cry 3 Blood Dragon, tüm video yayınlama platformlarından silinmiştir. Global çapta bütün oyun portallarında haber olarak geçen “oynanış videosunun sızdırılması” içeriği ile Ubisoft, bu hafta içinde ambargoyu kaldırıp resmi oynanış videosunu yayınlayabilir.

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!