Far Cry 3: Blood Dragon DLC değil

Son Güncelleme Tarihi:

Piyasa şu günlerde yeni Far Cry 3 DLC’si olarak beklediğimiz Far Cry 3: Blood Dragon haberleriyle çalkalanıyor. Orijinal Far Cry havasından çok uzak olan bu yapımın görselleri ile ilgili haberini sizlere daha önce sunmuştuk. Sonuçta ilk bilgilerinin 1 Nisan’da ortaya çıkmasıyla birlikte bizler de bunun bir şaka olduğunu düşünmüştük. Sonraları ise bu haberin gerçekliği onaylanmıştı.

Sıradaki bilgi ise Xbox  LIVE Marketplace’de bulunan listede bizlere gösteriliyor. Far Cry 3: Blood Dragon bir DLC değil. Evet, kendi başına bir oyun. Bu yapımı oynayabilmemiz için orijinal Far Cry 3’ün sistemimizde yüklü olmasına gerek yok.

Kick-Ass Cyber Shooter olarak bahsedilen bu oyun için yazılan açıklama şu şekilde: “Açık dünyada 80’lerin VHS görüşüyle oynadığımız bu yapımda yıl 2007, biz Çavuş Rex Colt, cyborg ordularına karşı savaşmaktayız.

Görevimiz: kızı almak, adamları öldürmek ve dünyayı kurtarmak. Terminator, uzaylılar, mutantlar, kan ejderhaları, cyborglar ile dolu bu yerde hayatta kalmalıyız.”

Aslında hala Ubisoft’tan resmi bir açıklama bekliyoruz. Belki de şirket bize 1 Nisan şakası yaptı ve söylemeyi unuttu, bilemeyiz?..

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!