Fallout 4 İçin Yeni 4K Kaliteli Doku Paketi Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Bethesda cephesinde Fallout 76 hazırlıkları sürerken bir mod yapımcısı Fallout 4 için yeni bir yüksek kalite 4K doku paketi yayınladı.

Bethesda denilince akla gelen ilk şeylerden bir tanesi Fallout ve Fallout denilince akla gelen ilk şeylerden bir tanesi grafikler. Kasım ayında 3 yaşına girecek oyunun grafikleri ne kadar iyi olsa da yüksek donanımlı bilgisayarlar performanslarının tamamını kullanmadan sorunsuzca çalıştırabiliyor. Bu gibi durumlarda mod yapımcılarının yayınladıkları yeni ve daha kaliteli doku paketleri gibi ekstra paketler devreye girerek bu açığı kapatabiliyor. Sadece örnek verilen durum değil, bunun yanında FPS’den feragat ederek daha iyi grafik almak isteyen kullanıcılarda bu modları kullanmakta geri kalmıyorlar.

Fallout 4 – Doku Paketi Grafik Karşılaştırması

Valius adlı mod yapımcısı oyunun çıktığı ilk haftadan bu yüksek kaliteli doku paketini geliştirmeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 1.2.5 versiyonu ile bu yüksek kaliteli doku paketi büyük değişikliklere ve yeniliklere yer verdi. Otobüs duraklarından çöp kovalarına, fırınlardan metal barikatlara kadar birçok oyun içi obje daha iyi işlenmiş bir şekilde oyuncular ile buluşuyor.

Bu mod paketinden yararlanmak isteyip ama sisteminin kaldırıp kaldırmayacağını bilenler için ufak bir bilgi de açıklamada yer alıyor. Eğer 2GB VRAM’e sahip bir ekran kartınız var ise oyunu 2K kaliteli doku paketi ile oynayabilirsiniz. Eğer 4GB VRAM veya üstü bir ekran kartına sahip iseniz mod paketinin 4K en iyi grafikleri ile oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Buradan doku paketinin son versiyonunu indirebilirsiniz.

Battlefield 5 Gamescom Fragmanı Yayınlandı

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!