Fall Guys Ücretsiz Olacak!

Grafikleri ve oynanışı ile bir dönemin en çok sevilen oyunlarından biri olan Fall Guys, bütün platformlarda ücretsiz olacak.

Fall Guys Ücretsiz Olacak!

Bir dönemin en ünlü oyunlarından biri olan Fall Guys, güzel grafikleri ve ilginç oynanışı ile beğeni toplamıştı. Topladığı yüksek beğeni ile sektör gündemine oturan Fall Guys, Epic Games bünyesine geçtiğimiz günlerde dahil edilmişti. Oyunun yapımcısı Mediatonic şirketi, Epic Games tarafından satın alınmıştı. Epic Games, sürpriz bir hamle ile oyunu ücretsiz yapacağını belirtti.

Oyunun ücretsiz olacağı tarih 21 Haziran Salı olarak açıklandı. Bu tarihten sonra oyuna Steam üzerinden erişmek mümkün olmayacak. Ama Steam üzerinden oyunu daha önceden alan kişiler, Epic Games sürümüne getirilen güncellemelere erişim sağlayabilecek ve o kişilerin de mağdur olmasının önüne geçilecek. Oyuna daha önce para verip alanlara ise ücretsiz bir kostüm paketi verilecek ve bazı hediyeler de bu pakete eşlik edecek. Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One ve Xbox Series X platformlarından herhangi birinde oyunu oynama imkanı bulanlar da başka platformlardakilerle çapraz oynanış sayesinde oyunu oynayabilecekler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.