Evolvation Artık Tamamen Ücretsiz!

Son Güncelleme Tarihi:

Evolvation oyunu, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da yaşayan yalnızca iki indie geliştirici tarafından yapıldı. Evolvation, hem çoklu oyun modu ile solo oynanabilen hem de takım tabanlı oynanışı olan sınıf tabanlı ve hızlı tempolu, multiplayer arena space flying shooter türünde bir oyun. Görselleri oldukça etkileyici olan oyun, Warframe hayranlarının gözünden kaçmayacak bazı küçük benzerlikler sunmakta. Oyun, Unreal Engine 4 motoru ile geliştirilip Steam Greenlight desteği alarak Steam’e 6 Şubat 2017 tarihinde çıkış yaptı.

Oyunun öne çıkan özellikleri:

  • Hızlı tempolu multiplayer oyun
  • AAA görseller
  • Sınıf tabanlı multiplayer oyun. Her sınıf, dinamik ve dengeli bir oynanış sağlayan kendi özel yeteneklerine sahip.
  • Çoklu kamera modu (birinci ve üçüncü kişi modları dahil)
  • Konsol kontrolörleri gibi çeşitli giriş türleri
  • Derinlemesine yükseltme ve seviyelendirme sistemi
  • Altı serbestlik derecesine sahip hareket sistemi
  • Özelleştirilebilir uzay araçları
  • PC platformu

Evolvation

Yanlışlıkla bütün Evolvation Steam anahtarları silindi!

Geçtiğimiz haftalarda geliştirici ekip büyük bir hata yaptı. Çok fazla yasa dışı Steam anahtarı dağıtıldığını fark eden geliştirici, bu anahtarlardan kurtulmaya çalışırken yanlışlıkla tüm anahtarları (parası ödenerek satın alınanlar dahil) geri çekti. Bunun üzerine oyuncular, oyunun Steam sayfasını negatif yoruma boğdu. Geliştirici ise; durumdan ötürü çok üzgün olduğunu, asla böyle bir niyetinin olmadığını ve bunu düzeltmek için elinden geleni yaptığını (Valve ile iletişime geçmek, oyununu ücretsiz sunulmasını sağlamak gibi) belirten bir açıklamada bulundu. Ayrıca oyuncuların vermiş olduğu düşük puan ve negatif yorumları da düzeltmelerini istedi. Bunun sonucunda, Valve ile anlaşmış olmalılar ki oyun, artık Steam’de tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Oyunu indirmek için, Steam sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca, Evolvation ve geliştirici ekibi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz kendi web sitelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun tanıtım videosu:

Frame Fighter, Warframe’e Gelen Yeni Mini Oyun Modu!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!