EU LCS’te Finalin Adı Belli Oldu

2017 EU LCS Yaz Mevsimi finaline çıkan iki takım oynanan yarı final mücadelelerinin ardından belli oldu. Fnatic ve Misfits takımları arasında oynanan ilk yarı final serisinde gülen taraf son zamanlardaki durdurulamaz performansıyla Misfits oldu. Diğer yarı final mücadelesinde ise 3-0’lık ezici bir mağlubiyetle G2 Esports finalde Misfits’in rakibi oldu.

Çeyrek final serisinde Xerxe’li Unicorns of Love’ı 3-0’lık net bir skorla geçen Misfits, yarı final serisine de oldukça iyi hazırlandığını kanıtladı. Fnatic her ne kadar lig aşamasında fena bir performans göstermese de eski günlerini mum gibi aratmaya devam ediyor.

EU LCS Yarı finaline damga vuran PowerOfEvil

Seri geneline Syndra ve Orianna oyunuyla damgasını vuran PowerOfEvil, alınan galibiyette önemli bir rol oynadı. Ayrıca Misfits’in Fnatic’e karşı oldukça iyi hazırlandığını ve kendi oyunlarını oynatmadığını belirtmekte fayda var. Özellikle makro oyunda hemen hemen her an Fnatic’in önünde olan ekip şuan için şampiyonluğun en önemli favorisi.

2017 EU LCS Yaz Mevsimi finalinin bir diğer mücadelesinde ise gülen taraf H2K Gaming’e karşı G2 Esports oldu. Perkz ve Trick’in muazzam oyunu H2K’nın elini kolunu bağlayarak 3-0’lık net bir skora imza atılmasını sağladı.

Büyük finalin şampiyonu 3 Eylül Pazar günü görkemli bir atmosferle Misfits ve G2 Esports takımları arasındaki mücadeleyle belli olacak.

GLANDAL, RİOT GAMES İLE YOLLARINI AYIRDI

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!