ESL Türkiye Şampiyonu Boca Boston, Organizasyon Aramaya Devam Ediyor!

Geçtiğimiz hafta Intel ESL Türkiye CS:GO şampiyonası final maçı Sangal Esports ve Boca Boston takımları arasında oynanmıştı. Finalde rakibini 3-1 mağlup eden Boca Boston takımı ESL Türkiye şampiyonu olup CS:GO sahnesinde ses getirmişti. Organizasyon ya da sponsor desteği olmadan turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan ekibe birçok izleyici tarafından tebrik ve övgüler gelirken Boca Boston takımı halen organizasyon aramaya devam ediyor.

Takım kaptanı Yasin “xfloud” Koç tarafından atılan birkaç tweet, son günlerde CS:GO camiasında gündeme oturmuş durumda. SK Gaming ile anlaşacakları yönünde çıkan söylentiler ise gündemi oldukça meşgul etmiş duruyor.

SK Gaming resmi twitter hesabından atılan bir tweet sonrasında bazı dedikodular gündeme oturdu. SK Gaming’in Boca Boston ekibiyle ilgilendiği söylentileri sonrasında takım kaptanı xfloud’un attığı bir tweet ile gündem tekrar yön değiştirdi.

Son gelen tweet ise anlaşmanın olumlu ilerlemediği yönünde. Bakalım Boca Boston ekibi hangi organizasyon ile anlaşma sağlayacak?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mustafa İvgen

Yazar ve bazen de çizer.