Epin ve YeşilYurtGame GameX’te!

Son Güncelleme Tarihi:

14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayacak olan GameX Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı’nda Epin ve Yeşilyurtgame, birçok oyun ve etkinlikle oyuncuları bekliyor olacak!

Ülkenin önde gelen oyun firmalarından Bigpoint, League of Angels ve Dark Orbit yapımlarıyla, oyunculara kaliteli bir oyun deneyimi yaşatacak.  Belirtilen oyunlara popüler hayatta kalma/zombi oyunu RigorZ eşlik edecek. Oyunların dışında yayın tarafında da sürprizler takipçileri bekliyor! Başta Gizza olmak üzere onlarca ünlü Youtuberla fotoğraf çekilebilecek ve imza alabileceksiniz.

Ayrıca faturamatik firmasının Epin firması ile kurduğu partnerlik sayesinde 4000 üzeri fiziksel noktasında direkt olarak oyun epinleri satışında önemli bilgiler ziyaretçilerle paylaşılacak.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak isteyenler, günlük 10 TL’ye veya kombine olarak 4 gün için 30 TL’ye satışa sunulan biletlerini  www.gamex.com.tr, www.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilecekler. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri %50 indirimli olacak.

GameX 2017 Online Bilet Satışlarında İş Bankası Maximum Kart’a %50 İndirim!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!