Epic Games Store’da Metro: 2033 Redux ve Everything Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Metro: 2033 Redux ve Everything Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, Limbo, This War of Mine, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden başta olmak üzere birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Metro: 2033 Redux ve Everything,  3 Ekim 2019’a kadar alınabilir durumda.

Steam liste fiyatı 31 TL olan Metro: 2033 Redux’ı almak için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Metro: 2033 Redux sayfası‘na girip “31.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam liste fiyatı 49 TL olan Everything’i almak için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Everything sayfası‘na girip “49.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun ise Minit olacak. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 03 Ekim – 10 Ekim tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

Good Old Games, Kısa Süreliğine Freespace 2 Hediye Ediyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.