Epic Games Store’da Yeni Ücretsiz Oyunlar Belirlendi!

Son Güncelleme Tarihi:

Koronavirüs nedeniyle sosyal izolasyonda olduğumuz bu süreçte, sizlerle en güncel ücretsiz oyun haberlerini paylaşmak istiyoruz. Böylece evde zamanın daha iyi geçmesini sağlayabilirsiniz. Bu zamanlarda, ücretsiz oyun kampanyaları daha anlamlı bir hale geliyor. Zaman zaman oyun sektöründe çeşitli oyunlar, ücretsiz olarak dağıtılıyor ve oyun severlere sunuluyor. Kimi zaman çok beklediğimiz oyunlar ücretsiz olurken, kimi zaman da daha küçük yapımlar ücretsiz oluyor ve bizlere sunuluyor. Epic Games Store’da da bu yönde ücretsiz oyunlar dağıtılmaya devam ediliyor.

Epic Games’in uzun süre önce başlattığı ücretsiz oyun kampanyası, büyük bir ilgi görmeye devam ediyor. Bu ilgi devam ettikçe de bizler, kaliteli oyunlarla buluşmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz seferki ücretsiz olan oyun, Sherlock Holmes: Crimes And Punishment oyunu oldu. Geçtiğimiz günlerde gayet iyi oyunlar dağıtan Epic Games Store, bu sefer de çok güzel bir oyun verecek. 3A kalitesinde bir oyunu verecek olan Epic Games Store, Just Cause 4 oyununu ücretsiz olarak dağıtacak! Just Cause 4 oyununun yanı sıra Wheels of Aurelia oyunu da ücretsiz olarak verilecek!

Just Cause serisini çoğu oyuncu bilir. Açık dünya oyunlarından oluşan bir seri olan Just Cause 4, karışık eleştirilere sahip olsa da, popülerliğini korumaya devam ediyor. Kaotik ve macera dolu oynanışıyla, özellikle şu zamanlarda, mutlaka oynanması gereken oyunlardan birisi olan Just Cause 4’ün ücretsiz olması da Epic Games Store tarafında büyük bir adım oldu. Oyuna pek çok eleştiri gelse de, ücretsiz olarak kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun olduğunu belirtebiliriz.

Wheels of Aurelia oyunu ise 1970’lerin İtalya’sında geçiyor ve isminden de anlayabileceğiniz gibi yolculuk üzerine bir oyun. Çeşitli yabancılarla tanışıyor ve onlarla etkileşime giriyorsunuz.

Bu oyunlara sahip olmanız için yapmanız gereken tek şey ise sadece bir Epic Games hesabına sahip olmak. Bunu da çok kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Epic Games hesabınız yoksa kurup giriş yaptıktan sonra veya zaten hesabınız varsa giriş yaptıktan sonra, oyunları ücretsiz olarak elde etmeniz çok basit. Daha sonrasında bu linke tıklayıp ücretsiz oyunların bulunduğu sayfaya gidip oyunların sayfasına girebilir ve satın alma kısmında yazan GET yazısına tıklayabilirsiniz. Bu işlem sizi direkt satın alma kısmına götürecektir ama merak etmeyin, sizin yerinize Epic Games tarafından hazırlanan ücretsiz kupon girilecek ve oyunlar tamamen ücretsiz olacak. PLACE ORDER yazısına tıklayarak da satın almayı gerçekleştirebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.