Epic Games Store’da The End Is Nigh ve ABZU Ücretsiz!

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, The End is Nigh ve ABZU ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, This War of Mine, Hyper Light Drifter, Inside ve Celeste başta olmak üzere, birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için The End is Nigh ve ABZU ücretsiz ve 12.09.2019’a kadar alınabilir durumda.

The End is Nigh

2 boyutlu, zorlayıcı bir platform oyunu olan The End is Nigh, yetenekli olduğunu düşünenler için birebir. Oyunda minnoş mu minnoş bir “Slime”ı kontrol ediyoruz. Atlayarak, zıplayarak, sağa sola tutunarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Oyunu alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki The End is Nigh sayfası‘na girip “25.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

ABZU Ücretsiz

ABZU Ücretsiz

ABZU, sizlere görsel şölen sunan bir keşif oyunu. Kendim anlatmak yerine, paylaşılan güzel mi güzel tanıtım yazısı ekliyorum. “Kendinizi gizemli ve renklerle dolu, canlı bir okyanus dünyasına bırakın. Zarif yüzme kontrolleriyle, suda akrobatik hareketler gerçekleştirin. Gerçek canlılara dayalı, yüzlerce benzersiz türü keşfedin ve zengin deniz yaşamıyla güçlü bir bağlantı kurun. Size, birbirlerine ve avcılara yöntemsel olarak karşılık veren binlerce balık sürüsüyle etkileşimde bulunun. Efsanevi deniz manzaralarını seyredin ve örneğine rastlanmamış ayrıntılar içeren su ekosistemlerini keşfedin. Okyanusun kalbine, antik sırların unutulup bırakıldığı yerlere inin. Ancak dikkatli olun, derinliklerde tehlikeler gizlenir. “ABZÛ” ismi, en eski mitolojilere dayanır; AB su demektir, ZÛ ise bilmek anlamına gelir. ABZÛ, okyanusun bilgeliğidir.”

Oyunu alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki ABZU sayfası‘na girip “33.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise okyanusun derinliklerine doğru olan yolculuğunuza çıkabilirsiniz.

Oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun ise Conarium olacak. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 12 Eylül – 19 Eylül tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

GameX 2019 Açılış Konuşmasında Neler Oldu?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'