Epic Games Store İçin Minit Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Minit Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, Limbo, This War of Mine, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden başta olmak üzere birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Minit,  10 Ekim 2019’a kadar alınabilir durumda.

 

Steam liste fiyatı 18 TL olan Minit’ı almak için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Minit sayfası‘na girip “17,99 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyun ise Surviving Maps olacak. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 10 Ekim – 17 Ekim tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

Gamfed Türkiye’nin 2.kez düzenlediği Gamification Hackathon Etkinliği Gerçekleşti

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.