Epic Games Store’da Conarium Ücretsiz!

Son Güncelleme Tarihi:

Epic Games Store’dan ücretsiz oyunlarınızı almanın tam zamanı, Conarium ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Daha sonrasında ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Bazen ise haftada 2 oyun birden veren Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, Rime, Limbo, This War of Mine, Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden başta olmak üzere birçok oyun ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Conarium ücretsiz ve 19.09.2019’a kadar alınabilir durumda.

Conarium Ücretsiz

Conarium, dört bilim insanını içeren sürükleyici bir hikayeyi ve bu insanların normalde doğanın ‘mutlak’ limitleri olarak kabul ettiğimiz şeylere meydan okuma çabasını izleyen ürpertici bir Lovecraftçı oyundur. Oyunu alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Conarium sayfası‘na girip “33.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyunlar ise sürpriz olacak. Kesinlikle kaçırmamanızı öneririm. Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 19 Eylül – 27 Eylül tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalın.

Humble Bundle Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Samet Atlas Demir

Kendi halinde bir oyunsever.