Epic Games Store 60 TL İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Son Güncelleme Tarihi:

Oyuncu dostu kampanyalarıyla gündeme gelen Epic Games Store, çok kısa bir işlem karşılığında 60 TL’lik kupon dağıtmaya karar verdi.

 

Epic Games Store 60 TL İndirim Kuponu Dağıtıyor!

Devamlı olarak ücretsiz oyun dağıtan Epic Games Store, kampanyalarını sürdürüyor. Pek çok indirim haftasında da 60 TL değerinde kupon dağıtan Epic Games, bu sefer de kupon dağıtmaya karar verdi. Kuponu almak oldukça basit bir işlem. Sadece mağazanın haber bültenine mail adresinizle abone olmanız gerekiyor.

Epic Games hesabınız yoksa öncelikle kendinize Epic Games’den bir hesap oluşturmanız lazım. Hesabınıza tarayıcınızdan giriş yaptıktan sonra bu linke tıklayarak hesabınızın iletişim tercihlerinin yer aldığı bölüme girmeniz gerekiyor. Buradan E-Postalara Abone Ol kısmına gelerek Epic Games’in haber bültenine maille abone olmayı onaylamanız gerekiyor. Alttaki kutuya tıklayarak işlemi tamamlayabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra sadece saniyeler içerisinde kuponun hesabınıza tanımlanmış olması gerekiyor. Fakat anlık problemler çıkabileceğinden 24 saate kadar bu sürenin çıkabileceğini de belirtelim.

Kuponu 16 Kasım tarihine kadar alabilirsiniz. Ayrıca Cadılar Bayramı indiriminin de devam ettiğini belirtelim. Aldığınız kuponları cadılar bayramı indirimleri ile birleştirerek kullanabileceksiniz. Yani hali hazırda indirimde olan oyunları daha düşük fiyata alarak cebinizi rahatlatma imkanınız olacak. Fakat kuponun sadece Epic Games Store’dan yapılan alışverişlerde geçerli olduğunu belirtelim.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.