Epic Games Store, 26. Ücretsiz Oyununu Dağıtıyor!

Epic Games Store’dan 26. ücretsiz oyununuzu almanın tam zamanı, GNOG ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Geçtiğimiz haftalardan itibaren ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Haftaya 2 oyun birden verecek olan Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Steam kütüphanesini bırakmak istemeyen oyuncalara, yeni bir kütüphane inşa ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, The Jackbox Party Pack, Axiom Verge, Thimbleweed Park, Slime Rancher, Oxenfree, The Witness, Transistor, World of Goo, Stories Untold, Rime, City of Brass, Kingdom New Lands, Enter the Gungeon, Rebel Galaxy, Last Day of June, Overcooked, Torchlight, Limbo, Moonlighter, This War of Mine, Alan Wake ve For Honor ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için GNOG ücretsiz ve 15.08.2019’a kadar alınabilir durumda.

GNOG ücretsiz

GNOG

Oyunu alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki GNOG sayfası‘na girip “17.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun Steam Sayfası’na ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyunlar ise Hyper Light Drifter ve Mutant Year Zero: Road to Eden olacak. Bence ikisi de muazzam oyunlar, Epic Games yine biz oyuncuların yüzünü güldürmeye devam ediyor. 15 Ağustos – 22 Ağustos tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalabilirsiniz.

Hearthstone Masters Tour Kazandırmaya Devam Ediyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'