Epic Games Store, 21. Ücretsiz Oyununu Dağıtıyor!

Epic Games Store’dan 21. ücretsiz oyununuzu almanın tam zamanı, Limbo ücretsiz oldu!

Epic Games Store’da iki haftada bir ücretsiz oyun dağıtımı yapılacağı sözü verilmişti. Geçtiğimiz haftalardan itibaren ise bu haftada bir oyuna çıkartılmıştı. Daha da ileriye giderek haftaya 2 oyun birden verecek olan Epic Games, kullanıcı sayısını bu şekilde arttırmaya devam ediyor. Şimdiye kadar Subnautica, Super Meat Boy, What Remains of Edith Finch, The Jackbox Party Pack, Axiom Verge, Thimbleweed Park, Slime Rancher, Oxenfree, The Witness, Transistor, World of Goo, Stories Untold, Rime, City of Brass, Kingdom New Lands, Enter the Gungeon, Rebel Galaxy, Last Day of June, Overcooked ve Torchlight ücretsiz bir şekilde oyunculara sunuldu. Önümüzdeki hafta için Limbo ücretsiz ve 25.07.2019’a kadar alınabilir durumda.

Oyunu alabilmek için tek yapmanız gereken, Mağazadaki Limbo sayfası‘na girip “17.00 Ücretsiz” yazısına tıklayarak, oyunu kütüphanenize eklemeniz. Daha sonrasında ise oyunun tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Limbo

Oyunun Steam Sayfası’na ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Epic Games Store’da ücretsiz dağıtılacak olan sonraki oyunlar ise Moonlighter ve This War of Mine olacak ama ikisi birden mi verilecek, yoksa birini seçecek miyiz bilmiyoruz. 25 Temmuz – 1 Ağustos tarihleri arasında oyunculara ücretsiz sunulacak olan oyunlar için takipte kalabilirsiniz.

Tetris Bilgisayarlarımıza Geri Dönüyor

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Furkan Necati Ürkmez

Oyun evreninde kendini kaybetmiş ama halinden memnun bir 'Gamer'