En Popüler Telefon Markası Ortaya Çıktı!

Piper Jaffray sitesinde yapılan bir anketin sonucuna göre Apple, iPhone model telefonları ile en çok tercih edilen telefon markası konumunda görülüyor. Bu yıl çıkan onuncu yıl özel modeli iPhone X ile dikkatleri ve eleştirileri üzerine çeken Apple’ın en popüler telefon markası olup olmaması konusunda hala soru işaretleri var.

Piper Jaffray’ın kendi sitesinde yaptığı anketin sonucuna göre Amerika Birleşik Devletleri sınırları içerisinde yaşayan gençlerin %82’si telefon alırken iPhone model telefon tercih ediyor. Yani Amerika’da ortalama lise çağında her 10 gençten 8’i iPhone tercih ediyor.

Apple’ın rakiplerine fark attığı anketten elde edilen verilere göre bu gençlerin %20’si önümüzdeki dönemde yeni bir Apple Watch almayı planlıyor.

Apple’ın bu yıl yeni model telefonlarını tanıtması bekleniyor. Özellikle iPhone 8 serisinden sonra gelen telefonun iPhone X olması serinin gelecek telefonu hakkında birçok soru işareti bırakıyor.

iPhone 9’un geleceğini söyleyen analistler Apple’ın bu sene çıkaracağı telefonlar arasında en uygun fiyatlı yeni model telefonu olacağını belirtiyor. Bunun yanında bu Eylül, onuncu yıl özel modelin devamı olarak Apple’ın iPhone XS modelini tanıtacağı da söylentiler arasında. Yeni gelecek telefonlar hakkında pek bir bilgi sahibi olunmasa da 5.8 inç OLED ekrana sahip olacağı düşünülüyor. Ve bu cihazın Plus modeli aynı ekranın 6.5 inç boyutuna sahip olacak. Fiyat olarak ise iPhone 9, 700 ile 900 dolar arasında ve iPhone XS modellerinin 1000 dolardan fazla olacağı söylentiler arasında.

Fortnite’ın V3.5 Güncellemesiyle Portatif Kaleler ve Tekrar Oynatma Geldi

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!