En Değerli League of Legends Skinleri!

Free To Play (Oynaması Ücretsiz) oyunlar arasında Fortnite ile zirveyi paylaşan League of Legends barındırdığı skinler ile oyuncuların gönüllerini çalmayı başarıyor. Kimi zaman ücretsiz skin elde etme fırsatı ayağımıza geliyor fakat hangi skinlerin değerli olduğunu bilemiyoruz. Bakalım League of Legends’in en değerli skinleri hangileri.

Paslı Blitzcrank

Her ne kadar normal Blitzcrank’in bir Splash Art’ı gibi görünse de 2009’un Kasım ayında oyuna sadece birkaç aylığına eklenen bu skin çok geçmeden kaldırıldı. Kaldırılma sebebi ise orijinal skinin üzerine sadece birkaç karartma eklenmiş hali gibi gözükmesiydi.

 

PAX Twisted Fate

4 Eylül 2009 tarihinde gerçekleştirilen PAX etkinliklerine katılan oyunculara verilen PAX Twisted Fate skini şu sıralar 1500 ile 2000 TL arasında bir değere sahip. Twisted Fate’in bu skini oldukça değerli.

 

Gümüş Kayle

Silver Kayle yani Gümüş Kayle da Kara Alistar ve Genç İnsan Ryze gibi oyunun paralı Collector’s Edition versiyonunu satın alanlara verilen bir skin. Diğer iki skin kadar değerli olmamasının sebebi ise bu skinin ön sipariş yerine oyun çıktıktan sonra da alınabilen Collector’s Edition ile elde edilebiliyor olması.

 

Kral Rammus

2009 yılında League of Legends’in betasına katılan oyunculara verilen ve şu anda çok nadir olarak görülen King (Kral) Rammus, elde edilebilmesi imkansız skinlerden bir tanesi.  Bu değerli skine sahip oyuncu sayısı Riot Games’in açıkladığı bilgilere göre 100’den az.

 

Kara Alistar Ve Genç İnsan Ryze

Birçok oyuncu tarafından bilinen ve en değerli skin olarak kabul edilen Kara Alistar listenin en değerli skini konumunu Young (Human) Ryze yani Genç İnsan Ryze ile paylaşıyor. 2009’un Haziran ayından önce League of Legends’i ön sipariş eden oyunculara verilen bu skinleri oyunda görmek bile büyük bir şans.

Asphalt 9: Legends Oyunu, İtalya’daki Lamborghini Merkezi’ne götürüyor!

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!