E3 2018’de Duyurulması Beklenilen 5 Devam Oyunu

Her yıl yepyeni oyunların tanıtıldığı dünyanın önde gelen oyun fuarlarından E3, 12-15 Haziran tarihleri arasında ABD’nin Los Angeles kentinde gerçekleşecek.

Büyük oyun şirketleri seneye damga vuracak oyunları bu fuarda tanıtacak ve herkesin görmeyi umduğu devam oyunları var. Biz de bu oyunlardan beş tanesini sizler için listeledik. Umarız ki hepsini önümüzdeki ay görme fırsatına erişiriz.

5. Assassin’s Creed

Ubisoft Assassin’s Creed Origins ile birlikte seride yeni bir çağ başlatmıştı. Hatırlarsanız oyun daha henüz çıkmadan önce bir üçleme yapmak istediklerini ve Bayek’in hikayesinin Origins ile sonlanmayacağını açıklamışlardı. Bu yüzden önümüzdeki E3’de bu üçlemenin ikinci basamağını görebilmemiz mümkün.

4. Bioshock

Bioshock serisi uzun zamandır sesini çıkarmıyor. En son Bioshock Infinite ile oyuncuları fazlasıyla etkileyen bu serinin tadında bırakılması belki de herkes için en iyisi olur. Ancak oyuncular yine de Rapture Şehri’ne, Columbia’ya veya bambaşka bir yere tekrardan gitmek istiyor. 2K Games eğer yine harika bir oyun ile karşımıza çıkarsa bunu kim istemez ki?

3. Mortal Kombat

Son zamanlarda çıkan haberler de böyle bir devam oyununu doğrular nitelikte. Eğer hatırlarsanız geçenlerde oyunun yaratıcısı fazlasıyla imalı bir tweet paylaşmıştı. Belki de zaten oyunu E3 2018’de duyuracakları için böyle bir ufak spoiler verdi. Yine de daha sonra hayal kırıklığına uğramamak için fazla umutlanmamak da fayda var. Neler olacağını Haziran’da göreceğiz.

2. Splinter Cell

Özellikle bu yıl yeni Splinter Cell oyunu ile ilgili bir çok dedikodu ortaya çıktı. Bu seneki E3 yaklaştıkça dedikodular da artmaya devam ediyor. Oyun kendini yeniden göstermeyeli yaklaşık beş yıl oldu. Sizce de artık Sam Fisher’ı tekrar görmenin zamanı gelmedi mi?

1. Devil May Cry

Dante ile iblisleri avlamayı siz de özlemişsinizdir. Hareketlerinizi çeşitlendirerek SSS kombosuna ulaşmayı ve o birbirinden farklı boss fight bölümlerini oynamayı oyunu oynayan herkes özler. Capcom’un E3 listelemesinde bir aksiyon-macera oyunu yer aldığına göre bu özlemin yakın zamanda giderilebileceğini umabiliriz.

Twitter’de Anneler Günü Heyacanı!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!