Düşük Sistemler İçin En İyi Oyunlar

 Düşük sistemler için en iyi oyunları sizler için derledik

Sistem gereksinimlerine göre grafikleri gerçekten iyi olan 5 tane oyunu, linkleri ile sizlerle paylaştık . Sadece grafik bakımından değil hikaye zenginliği ve oyun mekaniği olarak da kendi çaplarında başarılı oyunlar .

Assassin’s Creed Revelation

AC serisinden Ezio karakterini yönettiğimiz oyun İstanbul’da geçmekte . Grafik olarak fena değil diyebileceğimiz , aksiyon ve parkur oyunu . 2011’de yayınlanan oyun Steam üzerinde “oldukça olumlu” kategorisinde

http://store.steampowered.com/app/201870/Assassins_Creed_Revelations/

Half-Life 2

Valve’ın başarılı yapımlarından biri ve source motorunu kullanan Half-Life 2 . Bu oyun 2004’te piyasaya sunuldu . Dönemine göre grafikler efsanevi denilebilir. Zengin hikayesi bulunan ve Gordon Freeman’i yönettiğimiz oyun Steam’de “Son Derece Olumlu” kategorisinde .

http://store.steampowered.com/app/220/HalfLife_2/

Deus Ex: Human Revolution

Yine başarılı oyun serilerinden Deus Ex ‘in Human Revolution isimli oyunu . 2011 yılında piyasaya sunulmuş grafik olarak bizi idare edebilecek oyunlardan biri . Ajan ruhunu hissetiren ama oyun mekaniğinde ufak sıkıntılar olan bir oyun . 17 gigabyte’lık boyutu biraz indirmede rahatsız edebilir . Director’s Cut sürümü Steam’de “Çok Olumlu” kategorisinde .

http://store.steampowered.com/app/238010/Deus_Ex_Human_Revolution__Directors_Cut/

Blur

Bol aksiyonlu saatlerce sıkılmadan oynayabileceğiniz bir yarış oyunu . Oyun mekaniği olarak güzel . Amaç yarıştığımız rakibi çevreden topladığımız yetenekler ile saf dışı bırakmak. Oyun 2010 yılında çıktı ve şu an Steam üzerinde bulunmamakta .

Crysis

Uzaylılar ve Koreliler ile savaştığımız fps aksiyon oyunu . Hikaye bakımından iyi , oyun mekaniği olarak da bizleri tatmin edebilecek seviyede. Özel nano teknoloji zırhımız ile düşmanlarımıza ateş açıyoruz . Çevredeki araçları da kullanabildiğimiz eğlenceli bir 2007 yapımı oyun. Steam üzerinde “Çok Olumlu” kategorisi içerisinde .

http://store.steampowered.com/app/17300/Crysis/

 

2017 Türkiye Büyük Finali Nasıl Geçti?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!