Dünyaca Ünlü Oyun Mobile Geliyor!

Gizemli bir adada hayatta kalmaya çalıştığımız, dinozorlar ve ilkel hayvanların bulunduğu avlan, evcilleştir ya da yem ol tarzı bir oyun olan ARK: Survival Evolved mobil platforma geliyor.

2017 yılının Ağustos ayında çıkmış olan ARK: Survival Evolved bugüne kadar onlarca yoruma, eleştiriye ve değerlendirmeye maruz kalmış bir oyun. ARK, her şeye rağmen çok ünlü ve iyi oyun olmayı başarmış bir başyapıt. Bilgisayar üzerindeki ARK: Survival Evolved zevkini artık mobilde de yaşayabileceksiniz. Grafiksel olarak düşük, lakin aynı özelliklere sahip olacak olan mobil versiyonun çıkış tarihi daha bilinmese de çok uzun sürmeyecek gibi duruyor.

Online olarak arkadaşlarınız ile de oynayabileceğiniz ARK: Mobile şunları içeriyor olacak;

80+ Dinozor: Her yerde karşınıza çıkabilecek olan dinozorları avlayın, evcilleştirin, eğitin ve çiftleştirin. Yer altından gökyüzüne kadar uzanan uçsuz bucaksız ve büyüklü küçüklü dinozor sistemi!

Keşfet: Balta girmemiş ormanlardan yaşayan topraklara kadar her yeri gezin ve ARK adasından kurtuluşunuzu keşfedin.

Üret, Yap ve Yerleştir: Çok geniş bir ürün yelpazesi ile bulduğunuz her şeyi başka şeylere dönüştürün! Silahlardan kıyafetlere, duvarlardan şehirlere kadar bir çok şeyi yapabilirsiniz!

Tek başına yahut arkadaşların ile hayatta kal: Yalnız bir avcı gibi elinizde bir yay ile sağa sola koşuşturabilir veya arkadaşlarınız ile koordine bir şekilde malzeme toplayarak hayatta kalabilirsiniz.

Kabile sistemi: Bir kabileye katılarak yeniden doğma bölgesi, malzeme paylaşımı gibi fazladan avantajlara sahip olabilirsiniz.

ARK: Mobile için beta kaydını buradan yapabilirsiniz.

Overwatch’un Yeni Kahramanı Brigitte 20 Mart’ta Oynanmaya Hazır!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!