Dreamhack Summer Öncesi SK Gaming’de Kadro Değişikliği!

Son Güncelleme Tarihi:

Bu hafta gerçekleşecek olan Dreamhack Summer şampiyonasında yer alacak 8 takımdan biri olan SK Gaming, Jacob “Pimp” Winneche’yi Team Liquid’e kaptırmasının ardından, Emil “Magiskb0Y” Reif’in de sınavları sebebi ile turnuvada yer alamayacağını açıkladı.

Dreamhack Summer’da bu iki oyuncunun yerini Lukas “gla1ve” Rossander ve Valdemar “valde” Bjørn Vangså’nın alacağı, takım kaptanı Asger “AcilioN” Larsen tarafından açıklandı

Takımın taraftarları ve analistleri özellikle Magiskb0Y’un yokluğunun takıma oldukça negatif etki edeceği yönünde hemfikir. SK Gaming‘in en yüksek ratinge sahip olan oyuncusu olan Magiskb0Y, takımı ELEAGUE grup maçlarında elenmiş olmasına rağmen 1.40’lık ratingi ile halen ELEAGUE’in en değerli oyuncusu pozisyonunda yer alıyor. Hemen arkasında ise Astralis’ten Nicolai “dev1ce” Reedtz yer alıyor.

Geçici bir süre için kadroya katılan valde ve gla1ve ise geçtiğimiz günlerde tüm elektronik spor faaliyetlerini durduran Copenhagen Wolves takımında forma giyiyordu. gla1ve aynı zamanda ESL One Cologne 2016′da da Astralis oyuncularından Markus “Kjaerbye” Kjærbye’nin yerine forma giyecek, SK Gaming’in de Dreamhack Summer’daki en önemli kozlarından biri olacak.

$100.000 dolar ödül havuzuna sahip Dreamhack Summer 2016 CS: GO şampiyonası yarın grup maçları ile başlayacak. Astralis, Immortals ve ENCE e-Sports takımları ile beraber A grubunda mücadele edecek olan SK Gaming kadrosunun son hali ise şöyle:

  • Asger “AcilioN” Larsen
  • Michael “Friis” Jørgensen
  • Andreas “MODDII” Fridh
  • Valdemar “valde” Bjørn Vangså
  • Lukas “gla1ve” Rossander

GLA1VE

VALDE

https://www.youtube.com/watch?v=ZREKhSHHF5s

Magiskb0Y

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!