DreamHack Summer 2013 kayıtları açıldı!

Son Güncelleme Tarihi:

“Dünyanın en geniş LAN partisi” ünvanını elinde bulunduran ve Guinness Rekorlar Kitabı’ndaki kendi rekorunu üç kere geliştirmeyi başaran DreamHack, 2013 yaz dönemi etkinliği için kayıtları açtı.

Bu sene düzenlenen kış 2012 etkinliğine Türkiye’den medya olarak sadece GameXNow‘ın gittiği DreamHack, yine inanılmaz bir kalabalığa ev sahipliği yapmış ve içinde bulundurduğu LAN parti, E-Spor turnuvaları, fuar, konserler ve anlık etkinliklerle bütün katılımcılara festival havasını dorukta yaşama fırsatı vermişti. İlgili haberimiz için buraya tıklayın.

Yazın DreamHack Summer (DHS) ve kışın DreamHack Winter (DHW) olmak üzere yılda iki kere düzenlenen etkinliğin, yaz döneminde daha az katılımcıyı çekmesi sebebiyle harekete geçen ve son 2 yıldır DHSleri hareketlendirmeyi başaran DreamHack, DreamHack Summer 2013 için, etkinliği tanıtan “Thıs is DreamHack” adlı bir video yayınlamayı da ihmal etmedi.


15-18 Haziran 2013 tarihleri arasında, İsveç’in Jönköping kentinde bulunan devasa etkinlik alanı Elmia’da gerçekleşecek olan DreamHack Summer 2013’e kendi bilgisayarınızı götürerek katılmak ve bu heyecanı yerinde yaşamak ilginizi çektiyse, www.dreamhack.se adresini ziyaret ederek bilet alabilir ya da etkinlik hakkında daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!