Dragon Quest Builders 2 Nintendo ve PlayStation’da

Son Güncelleme Tarihi:

Square Enix’in Nintendo Switch ve PlayStation 4 platformları için hazırladığı Dragon Quest Builders 2 yayınlandı. Oyunun çıkışı için lansman düzenlendi. Kutlamalar esnasında da çıkış fragmanı yayınlandı.

Tek oyunculu modunda, güçlü bir hikayeyi rol yapma ögeleriyle bizlere sunan oyun, çevrim içi ve en fazla dört oyuncu destekleyen çok oyunculu modunda ise bloklarımızla istediğimiz gibi geliştirebileceğimiz büyük bir dünya ile karşımıza çıkıyor. Malroth adındaki gizemli yol arkadaşımızla bu devasa büyülü evrenin derin hikayesinde koybalacağız gibi duruyor. Ayrıca inşa etmedeki ustalığımızı, çevrimiçi modda arkadaşlarımızla beraber yeni bir dünya oluşturmak için kullanacağız.

Dragon Quest Builders 2’yi ilk oyundan ayıran en büyük özellikleri ise; 4 kişiye kadar co-op oynanabilirlik ve su altı inşası sunması. Yaratıcılık yeteneğinizi dibine kadar kullanmanız gereken bu hoş oyun, güçlü hikayesiyle de oyunculara eğlenceli saatler geçirtmek için bekliyor.

dragon quest builders 2 fiyat

Dragon Quest Builders 2 Türkiye Fiyatları

D.Q.B. 2: Standard Edition: 259 TL
D.Q.B. 2: Digital Deluxe Edition: 349 TL

Ubisoft’tan Yeni Oyun: Gods and Monsters!

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Emir Can Genç

Bilgilerimi, tecrübelerimi ve düşüncelerimi internet okuruyla buluşturmaktan hoşlanıyorum. Her ne kadar yeteneğimin olmadığını düşünsem de hobi amaçlı, ilgilendiğim konular hakkında bir şeyler yazmaya çalışıyorum.