DP.Kaspersky'in yeni sponsoru 3pay oldu

Son Güncelleme Tarihi:

Dark Passage.Kaspersky Lab, resmi Facebook hayran sayfası üzerinden yapılan açıklamayla yeni sponsorunu duyurdu. Ekibin resmi Facebook hayran sayfası üzerinden yapılan açıklamada 3pay’in Dark Passage.Kaspersky Lab’in yeni partneri olduğu resmen açıklandı.

Konu ile ilgili Dark Passage.Kaspersky Lab’in resmi Facebook hayran sayfasına açıklamalarda bulunan 3pay İş Geliştirme Müdürü Sayın Burak Erdir, minik konuşmasında “Türkiye’nin en büyük ve en güvenilir mobil ödeme firması, oyun sektörünü ve profesyonel oyuncuları desteklemekten gurur duyar. Firmamızın desteği ile beraber takımımız Dark Passage’ın başarı çıtasını arttıracağını düşünüyorum” derken, Dark Passage.Kaspersky Lab Pazarlama Direktörü Alexandra “ava’adora” Aylin ise bu gelişmeden mutlu olduğunu belirterek 3pay ekibine Dark Passage.Kaspersky Lab ekibine yapacağı desteklerden dolayı teşekkür etti.

Böylelikle ülkemizin günümüz itibariyle de aktif olan en köklü kulübü Dark Passage.Kaspersky Lab, yeni sponsorunu bulmuş oldu. İlerleyen dönemde Avrupa’da başarı hedefleyen takımın, gerekli sponsor destekleri ile istediği başarıya ulaşacağı düşünülüyor. Bakalım gelecek bize neler gösterecek?

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!