The Division 2, Resmi Olarak Duyuruldu!

Massive Entertainment’in yapımcılığını üstlendiği The Division 2 adlı aksiyon/RPG oyununun çıkışı resmi olarak duyuruldu!

The Division, açık dünya temelli bir RPG oyunu olarak gereken ilgiyi çok geç görmüştü. Orijinal oyun gibi The Division 2 de Massive Entertainment tarafından üstlenilir iken Ubisoft’un belli bölümleri de bu oyunun geliştirilmesine yardımcı olacak. Ayrıca The Division, ikinci yılı şerefine oyun içi global eventleri, XBox X güncellemeleri ve daha da fazlası ile geliyor.

Massive Entertainment’in yaratıcı yönetmeni Julian Gerighty ”Geçtiğimiz iki yıl içerisinde yaşanan her şeyden öğrendiklerimizi de alarak doğru yapıldığından emin olduğumuz bir oyun geliştiriyoruz.” diyerek oyuncuların önceki oyunlardaki problemlerden arınmış bir oyun keyfi bulacağını söyledi. ”Ubisoft’ta çalışan tüm takımlar olarak, geçtiğimiz iki yıl içerisinde bizlere verdiğiniz destekler içi teşekkür ediyoruz. Umarız ki böyle destekler sayesinde daha nice yıllar boyunca çalışmaya devam edebiliriz. Temmuz’da gerçekleştirilecek olan E3 2018 için sakladığımız The Division 2 içeriklerini açıklamayı sabırsızlıkla bekliyoruz.” diyerek destekçilerine de güzel beklentiler sunuyor.

The Division’a eklenen Shields(Kalkanlar) özelliği ile kazandığınız özel başarımlar sayesinde The Division 2’de çok özel ödüllerin sahibi olabileceksiniz!

The Division 2 ile ilgili olan orijinal makaleye buradan ulaşabilir, Ubisoft ve daha nice oyun yapımcılarının haberlerine GameXNow.com’dan ulaşabilirsiniz!

Netaş HP Enterprise’ın ‘2017’nin Fark Yaratan Projesi’ ödülüne layık görüldü 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!