Digital Athletics Kulübü’nde Genel Menajer kubilic1ous İle Yollar Ayrıldı!

Yaklaşık bir buçuk senedir Digital Athletics espor kulübünün genel menajerliğini yapmakta olan Kubilay Kösem ile yolların ayrıldığı resmi hesaplardan duyuruldu.

Bu ayrılığın ardından kubilicious yaptığı açıklamada “Kariyerimde acı-tatlı bir an – 20 Eylül 2021’den itibaren Digital Athletics ailesinden ayrılıyorum. İyisi ve kötüsü ile 1.5 sene boyunca evim ve ailem olarak gördüğüm işten ayrılmak beni üzse de, geleceğin fırsatları beni heyecanlandırıyor.

En önemlisi, kariyerimde ilerlerken nereden geldiğimi unutmamak. Digital Athletics ailesine beni aralarına aldıkları için sonsuza kadar minnettarım. Özellikle Ali Yörenç’e bu sektörde çalışmama vesile olduğu için ve kendi yolculuğuna beni dahil edip önüme bütün olanakları sunduğu için teşekkür ederim.

Digital Athletics’teki tüm ekip arkadaşlarıma, altını çizmem gerekirse Onur Çakar ve Şehmus Can’a, bugüne kadar yanımda duran ve evimde gibi hissettiren iş arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Bununla beraber artık kariyerime Fire Flux Esports takımında Espor Operasyon Direktörü olarak devam edeceğimi bildirmek isterim. Digital Athletics ekibine gelecek günlerinde başarılar diliyorum.” sözlerine yer verdi.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Mustafa İvgen

Yazar ve bazen de çizer.