Dell Gaming ve Alienware Oyuncu Dostu Bilgisayar ve Ekipmanlarla Dikkat Çekiyor

Dell Gaming ve Alienware, ülkemizde bulunan son teknoloji oyun bilgisayarları, monitör ve aksesuarları tüketicilerin beğenisine sundu.

Dell ve Alienware oyun deneyimini daha rekabetçi, kişiselleştirilmiş ve erişilebilir hale getirmek ve büyüyen bilgisayar oyunları pazarının ihtiyaçlarını karşılamak için inovasyonu ön plana çıkararak amatör ve profesyonel oyuncular için üst düzey ve ekonomik makineler sunmaya devam ediyor.

Dünyanın en güçlü oyun bilgisayarlarını üreten Alienware ile ekonomik ama güçlü bir oyun bilgisayarı arayanların tercihi G serisi tanıtımı boyunca, indirimli özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de hızla büyüyen oyun bilgisayarı piyasasında tüketicilerin beklentilerini karşılamak için çalıştıklarını dile getiren Dell EMC Türkiye Genel Müdürü Sinan Dumlu, “Milyar dolar seviyesine ulaşan Türkiye’deki oyun ekosistemini desteklemenin yanı sıra oyunculara profesyonel düzey teknolojilerden, ulaşılabilir bilgisayarların bulunduğu geniş bir oyun bilgisayarı portföyü sunuyoruz. Verdiğimiz destek kapsamında Türkiye’de Riot Games Espor Sahnesi’nde düzenlenen profesyonel oyun turnuvalarında Alienware bilgisayar ve monitörler kullanılıyor. Ayrıca G serisi ve Alienware oyun bilgisayarlarımız çeşitli kanallardan doğrudan oyuncularla buluşuyor” dedi.

Dell’in kullanıcıların oyun deneyimlerini en üst seviyeye çıkaran ürünleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satın almak için Hepsiburada, Adeks, Ebrar ve Itopya adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Metro Exodus Epic Games Mağazasına Özel Olacak

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Ahmethan Demir

%25 Oyun, %25 aylaklık, %50 iş.