Dead Space Remake Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Son Güncelleme Tarihi:

Uzun bir süredir beklenen Dead Space’in remake versiyonu olan Dead Space Remake’in tanıtımı yapıldı!

Dead Space Remake Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Uzun bir zamandır Dead Space oyunu bekleyen hayranlar, remake versiyonunun çıkacağı söylentileri ile heyecanlanmıştı. Sonunda hayranların beklentileri boşa çıkmadı ve Dead Space Remake resmi olarak duyuruldu. Tanıtım fragmanı da peşinden geldi.

Ancak remake versiyonunun henüz geliştirilme aşamasının erken dönemlerinde olduğunu da belirtelim. Bu nedenle oyunu en azından bu yıl çıkış yapmış bir şekilde görmek mümkün değil. Ancak seneye ikinci çeyrekten sonra oyunu görmemiz muhtemel. 2022 yılı içerisinde Dead Space Remake’i oynama imkanı bulmayı bekleyen hayranlar, tanıtım videosundan sonra da oldukça heyecanlandı.

Dead Space Remake’i PC, PS5, Xbox Series X ve Xbox Series S platformlarında oynayabileceğiz. Bu demek oluyor ki yeni nesil konsollara gelen teknolojilerle Dead Space oyununu tecrübe etme imkanı, hayranların elinde olmuş olacak. Bununla birlikte oyunun oynanışı ile alakalı çok büyük değişimler de yapılacak. Yine de, bu değişimlerin ana oynanışı hiç bir şekilde değiştirmeyip sadece yenileştireceğini hatırlatalım. Oyunda 3 boyutlu ses teknolojisi de olacak. Dead Space gibi sesin atmosferi tamamladığı oyunlar için bu, çok önemli bir olay. Aynı zamanda yeni grafiklerle beraber şiddeti daha yüksek kalite yaşama imkanını da elde etmiş olacağız.

Dead Space Remake tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

Caner Özdemir

Bilgisayar mühendisi, yazar, oyuncu ve oyun geliştirici.