Dead in Bermuda Origin’de Ücretsiz!

Bir uçak kazasından sonra çöl bir adada mahsur kalan sekiz kişinin hayatının elinizde olduğu, RPG ve macera öğelerine sahip bir hayatta kalma oyunu olan Dead in Bermuda, Origin üzerinde ücretsiz oluyor. Kampınız için araştırmalar, geliştirmeler yaparken, etrafınızdaki adayı keşfederken ve eski bir Atlantis kehanetinin sırlarını açığa çıkarırken bunlar yetmezmiş gibi açlık, hastalık, sakatlık, depresyon ve kişiler arası ilişkiler gibi birçok problem ile uğraşmanız gereken bu oyunda oynayan kişinin bir hayli sabırlı olması gerekiyor.

Oyun, Playdius ve Plug in Digital ve CCCP tarafından 27 Ağustos 2015 tarihinde satışa sunuldu. Piyasaya sürüldüğü tarihden bu yana oyun, Steam üzerinde birçok olumlu yorum aldı. Steam’de 24TL’den satışa sunulan oyunumuz, Origin üzerinde şu anda ücretsiz halde. Origin oyunu ”On the House” olarak yayınladı. Yani ”Oyun Kütüphanesine Ekle” butonuna tıkladığımızda oyun sonsuza dek kütüphanemizde kalıyor.

60 Seconds adlı radyoaktif bir dünyada hayatta kalma oyununa benzeyen Dead in Bermuda, iki boyutlu yapısı ve hoş görüntüleri ile oyuncuların beğenisini üç yılda kazandı. Fakat birçok zorluk faktörü ile terlememizi sağlayacak oyun hakkında ayrıntılı bilgi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Fortnite “Party Royale” E3’te Ünlülerle Pro Oyuncuları Karşı Karşıya Getirecek

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!