THQ Nordic Darksiders 3’ü Duyurdu!

 

Oyunun yapımcı firmaları THQ Nordic ve Gunfire Games, şu anda Darksiders 3’ün üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Yapılan plana göre oyun 2018 yılı içinde Playstation 4, Xbox One ve bilgisayar için piyasaya sürülecek.

Darksıders 3 ile Öfkenizi Serbest Bırakın

 

 

 

Yapımcıları Darksiders 3’ün açık dünya üzerinde aksiyon-macera tipinde bir oyun olacağını söylüyor. Oyun etrafı keşfetme ve çevresel puzzle’ları çözmeye ağırlık veriyor aynı zamanda serisinin klasik “Hack&Slash” dövüş mekaniğinden de vazgeçmemişler.

 

Oyun neredeyse 5 yıl önce çıkan oyundaki olaylarla paralel bir zaman diliminde yaşanıyor olacak ve Fury’nin 7 ölümcül günahın fiziksel hallerini avladığı yolculuğunu takip edecek. Gunfire Games’in yapım ekibinde eski Vigil Games çalışanlarından aynı zamanda Darksiders ve Darksiders 2‘nin yapımlarında çalışmış olan Oyun Yönetmeni, Teknik Yönetmen, Çevre Tasarımcısı ve daha birçok çalışan bulunuyor.

THQ Nordic’in kurucularından ve Grup CEO’su olan Lars Wingefors:

-Sayısız söylentinin ardından ve bir yığın detaylı çalışmanın ardından sonunda THQ Nordic oyunu çıkartmak konusunda planlar yapmayı kabul etti.

Darksiders 3 için kesin olarak bir çıkış günü verilmemiş durumda ancak amazondan ön sipariş verileceği zaman teslim tarihi 31 Aralık 2018 gözükmekte. Bakalım önümüzdeki günlerde yapımcılar çıkış tarihi hakkında nasıl bir açıklama yapacaklar. 

 

 

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!