Dark Souls ne kadar sürmüştü?

Son Güncelleme Tarihi:

Oyunlar vardır, bir de zor oyunlar vardır; normal oyuncular vardır bir de Hardcore oyuncular ya vardır; bir de zorluk değiştirmenin bile anlamını kaybettiği oyunlar vardır ki, onlar Hardcore oyuncuların ilahlarıdır. Bu ilahlar; oyunları artık tek parmakla bitirebilir bir hal alırlar. İşte o anda, zaman odaklı oyun oynamalar başlar. Evet bu oyuncuların amacı oyunu en kısa sürede bitirmek olur. Sakın öyle kolay bir şey olduğunu sanmayın; sadece kaçmak yetmez; en zor oyunda basılan tek bir yanlış tuş, oyunun gidişatını değiştirir.

Bu oyunculardan birisi (belki de en iyilerinden biri) Kanadalı bir oyuncu olan, Fred Vasquez. Fred Vasquez’i belki hatırlayanlarınız olabilir. Nereden mi? Fred, 2011 yılında erişilebilmesi çok zor olan bir rekora imza atmıştı.  2011 yılında Demon’s Souls’u yarım saatten az bir sürede bitirerek Guiness Rekorlarına girmişti. Artık sınır ve oyun dinlemeyen bu oyun delisinin büyük bir hedefi vardı: Dark Souls!

Demon Souls’un ardından Dark Souls’ta da aynı şeyi deneyen Fred Vasquez, erişilmesi güç bir rekora imza atarak eski rekorunu kırıyor.
İyi seyirler.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!