Dark Passage.Kaspersky Lab yeni donanım sponsorunu buldu

Son Güncelleme Tarihi:

Elektronik sporlar bazından Türkiye, 2013 itibariyle altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Yıllar önce Türkiye’de bir takıma sponsor olması veya Türk oyun pazarına girmesine hayal gözüyle bakılan firmalar, teker teker Türkiye’ye giriş yapıyorlar. Yine böyle bir haber ile karşınızdayız. Uzun süredir Türkiye’de elektronik sporlar açısından üstlerdeki konumunu hiç kaybetmeyen Dark Passage.Kaspersky Lab, yeni donanım sponsorunu buldu. Bu dev firma SteelSeries!

Ürettiği oyuncu ekipmanlarıyla uzun süredir oyuncuların vazgeçemediği markalardan biri olan SteelSeries, dünyaca ünlü elektronik spor ekiplerine sponsor olmasıyla adını büyük organizasyonlarda da duyurmaya başlamıştı. Başta SK Gaming, Fnatic, Natus Vincere gibi elektronik sporlar pazarının markalaşmış ve büyük reklam değerine sahip takımlarına donanım desteği sağlayan SteelSeries, Dark Passage.Kaspersky Lab’ın da donanım sponsorluğunu üstlenmiş oldu.

Bu gelişme sonrasında Dark Passage Kaspersky.Lab’ın Pazarlama Direktörü konumunda bulunan Alexandra Aylin, takımın resmi Facebook hayran sayfasında şunları söyledi:

[quote]”Kaspersky Lab sponsorluğundan sonra yine sektörün lider firmalarından SteelSeries Türkiye’nin en iyi ve en köklü elektronik spor takımı Dark Passage’ı seçti. Türkiye’de ilk resmi sponsorluk çalışmasını takımımız ile beraber yapacak. SteelSeries ürünleri ile takımlarımızın performansının daha da artacağına inanıyorum. Aynı zamanda SteelSeries ile beraber takipçilerimize özel çeşitli çalışmalarımız olacak. Önümüzdeki günlerde yeni bir sponsorluk anlaşması daha duyuracağım ve sizlere yine iyi haberler vereceğim. Bizi destekleyen ve severek takip eden herkese çok teşekkür ederiz.”[/quote]

Yaptıkları anlaşma için Dark Passage.Kaspersky Lab’i ve SteelSeries’i kutlar, her iki tarafa da hayırlı olmasını dileriz.

Bu yazıyı arkadaşlarınla paylaş!
Yazar

GameXNow

GameX Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nın resmi oyun haber sitesi!